Administratíva a podporné služby
Jaroslav Šiandor
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Obec
- Handlová
- Od roku
- 2026
- IČO
- 57 670 897
Jaroslav Šiandor
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 972 51 Handlová
- Na trhu od
- 8. júna 2026
- IČO
- 57 670 897
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 82.99)
- Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Podnikanie v číslach
- 2026
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jaroslav Šiandor
Jaroslav Šiandor – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Handlová. Podniká od 8. júna 2026.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jaroslav Šiandor
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 57 670 897
- Dátum vzniku
- 8. júna 2026
- Miesto podnikania
- 972 51 Handlová
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prievidza, vložka č. 340-53959
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 82.99)
- Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 14. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jaroslav Šiandor zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jaroslav Šiandor?
Miesto podnikania je v obci 972 51 Handlová.
Čím sa Jaroslav Šiandor zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.
Aké je IČO – Jaroslav Šiandor?
IČO je 57 670 897.
Odkedy podniká Jaroslav Šiandor?
Podnikanie začalo 8. júna 2026.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.